Náramok #smespolu

Náramok #smespolu vznikol ako reakcia na koronakrízu. V snahe pomôcť ľuďom v núdzi som vytvorila tento nenápadný "šperk" s liečivými kameňmi, ktorý ochraňuje svoju nositeľku a podporuje tých, čo to potrebujú.

#smespolu je motto celej tejto iniciatívy a vychádza z môjho pôvodného konceptu #spolu, ktorého myšlienkou je zdieľanie sily a svetla, noseného v hĺbke duše každej jednej #sestry - aj keď zrovna čelí ťažkým situáciám. Je to nenápadný symbol, ktorý poukazuje na to, čo máme všetky spoločné - jemnosť, zraniteľnosť, čistotu, silu a vytrvalosť. 

V tomto prípade, je náramok obohatený o ónyx, ktorý má ochrannú funkciu.

 •  je ochranný kameň proti negatívnym vplyvom
 • chráni pred čiernou mágiou či zakliatím
 • posilňuje našu intuíciu, uľahčuje prístup do nášho podvedomia
 • chráni pred ťažkými chorobami, nešťastím
 • zaisťuje oporu v obtiažnych alebo neprehľadných situáciách rovnako ako v obdobiach mimoriadneho citového alebo telesného stresu

Biely kameň vpredu je magnezit. Osobne ho považujem za veľmi potrebný a prospešný pre každú ženu:

 • posilňuje vieru a pokoj, sebaúctu, vôľu a vytrvalosť, trpezlivosť, vizualizáciu, pomáha zbaviť s závislosti na všetkom, čo ohrozuje zdravie a zaťažuje organizmus
 • uvoľňuje napätie, strach, nervozitu, precitlivenosť, podráždenosť, starostí, zmierňuje stres, úzkosť
 • prináša duševný pokoj a mier, posilňuje seba prijatie, zvyšuje psychické schopnosti, intuíciu, jasnovidnosť, pomáha uvoľniť bloky na srdci, aktivuje energie univerzálnej lásky, duchovnú komunikáciu
 • detoxikuje, zbavuje telo od nečistôt a škodlivých látok, jedov, čistí krv, bunky, ozdravuje celý organizmus

Biela šnúrka znázorňuje svetlo a silu.


Hlavná myšlienka

Nejedná sa o obyčajný náramok. Nejde ani tak o kamene, ktoré obsahuje. Jeho hlavným cieľom je pomôcť tým, ktorí to veľmi potrebujú.

Či už sa jedná o konkrétnu osobu, ktorá sa ocitla v kríze. Alebo o choré dieťa, psa, organizáciu, ktorá potrebuje podporiť aby šírila dobro... Je to jedno. Sme v tom #spolu a musíme sa podporovať.

Ako to funguje?

 • Cena náramku je 10 eur plus poštovné (1,65 eur). Pri kúpe viacerých kusov, neplatíte poštovné
 • Z tejto ceny idú 2 eurá bokom - pre ľudí v núdzi
Ak by ste chceli vedieť viac o tom, ako celá táto myšlienka vznikla, klik na video :)

Objednávka náramku #smespolu

Následne Vás budem kontaktovať emailom, v ktorom Vám pošlem aj platobné inštrukcie. Výsledná suma náramku je 11,65 eur (vrátane poštovného). 

Odoslaním objednávky súhlasíte so spracovaním Vašich osobných informácií. 

Sesterstvo nie je iba o tľapkaní sa po pleci a tlieskaní si, aké sme úžasné. Je aj o reálnej pomoci ľuďom, ktorí sú na tom horšie, ako my. Bez kriku, bez ovácií a ohňostroja. Prirodzene, tak, ako by sestra sestre pomohla. 

Júl

Počet vyrobených náramkov: 1

Vyzbieraná suma: 2 eur

Podporili sme

Za mesiac apríl sme vyzbierali 36 eur, ktoré som následne rozdelila medzi:


Za mesiac máj sme vyzbierali 8 eur a poslala som ich malej Lívii. 


Za  mesiac jún sme vyzbierali 6 eur ale POZOR!!! Úžasná @ptrs_knitwear nám prispela do zbierky ziskom zo svojej tvorby!!!! :-*

 Stále nelámeme rekordy, ale verím, že aj to málo pomôže :)

Nuž a prečo som tento mesiac nezvolila dieťa? Ani neviem...pozerala som sa na všetky tie výzvy cez ludialudom.sk a zrazu som uvidela staršieho pána bojovať o svoje právo na kvalitný život. Ani som to celé nedočítala a už bola platba odoslaná. Asi je to tým, že mám ocina v nemocnici. Asi som len precitlivená. Ale hnevá ma ako "starších ľudí" hádžeme mnohokrát cez palubu. Bola by som rada keby aj v nemocniciach boli starší pacienti braní vážne. Doma ich čakajú milujúce rodiny tak šup šup späť na nohy, veď máte pred sebou ešte desaťročia krásneho života. Držím palce! 

Môj profil na ľudiaľuďom.sk nájdete TU

Ideme ďalej :)