Pre bejbynky

Výroba koberčekov u mňa začala veľmi prirodzene. Jednoducho sme potrebovali koberček a nevedela som nikde zohnať vhodný rozmer. Nuž a tak dáko prirodzene som sa preštrikovala až k vecičkám pre deti. 

Potrebovala som chvíľu pauzu od veľkých ihlíc a hrubých vĺn. Taktiež som túžila naučiť sa opäť niečo nové. Ta-dá :)

Ako to funguje s bejby vecičkami? Aktuálne na sklade nič nemám. Všetko vyrábam na objednávku a podľa dohody. Tzn. že spolu vyberieme vlnu, farbu, kombináciu a veľkosť. Preto keď máte záujem o nejaký produkt, píšte správu :)


Dúhové čaptošky

Ponožky pre bábätká

Viete čo je sranda? V tejto depresívnej dobe som mala chuť na niečo veselé. Radostné. Farebné. Popri pletení som si písala s kamarátkami a postupne jedna po druhej mi oznamovali, že čakajú bábätká 💖 a nie hocijaké... DÚHOVÉ 🌈💖🌈💖🌈💖🌈💖🌈💖

Poznáte tzv "rainbow babies"?

Sú to deti, ktoré prichádzajú na svet po neúspešnom tehotenstve (viac písať nebudem, ani z pusy mi to nejde). Sú to vytúžené bábätká, ktorých maminy si prešli škaredou búrkou a na konci našli krásnu dúhu 🥰🌈🙌🕊️

Niektoré z môjho okolia už sú tu. Niektoré sú na ceste. Ale IDÚ 💖 nové krásne duše. Joj veľmi sa teším 🙏

Kto by mal záujem o dúhovečky, píšte 😊 s radosťou spravím.

Cena dúhovej čaptošky je 20 EUR. Je možné si vybrať farebnú kombináciu či celkovo spolu vieme vybrať klbko podľa predstáv.


Bublinková dečka

Krásna, jemná, nadýchaná...ach :)

Je pletená z veľmi kvalitnej merino vlny, ktorá je dokonca označná certifikácom mulesting free - čo znamená, že pri jej výrobe netrpeli žiadne zvieratká.

Bublinkový vzor je jeden z mojich obľúbených, pretože je krásny a netradičný. Používam ho pri kobercoch a použila som ho aj pri tejto rozkošnej dečke. 

Tento kúsok na predaj nie je. Avšak viem Vám vyrobiť na objednávku. Spolu si zvolíme farby i rozmery tak, aby dečka bola podľa Vašich predstáv.

CENA sa určuje na základe zvoleného materiálu (pre predstavu, tu bolo použitých 5 merino klbiek a tým pádom čisto výroba ma stála 50 eur). Záleží aj od dohodnutých rozmerov. Pre viac info mi pošlite správu.


Bodynko pre bejbynko

Nuž a na toto som obzvlášť hrdá :)

Ani neviem čo k nemu napísať. Podľa mňa je úplne dokonalé. A zlomila som pri výrobe 2 ihlice :D

Vyrobené z asi najmäkkšej vlny akú som kedy držala. Je to vlna z alpák, chovaných v Andskej vysočine. Používa sa vlákno iba z prvého strihania, preto je tak dokonalo jemná. Dokonca sa vyrába v obmedzenom množstve.

Pranie je možné iba ručné. Šetrné. Keď chytíte, pochopíte:)

Predáva sa samozrejme bez spodného bodynka (teda iba pletená časť). Zapínanie je na drevené gombíčky pričom vrch je pre istotu obohatený o viacero veľkostných možností. 

CENA závisí od veľkosti. Toto na fotografii je veľkosť 62 a stojí 50 eur.